Гудиер: зима наближається

23.10.2014

Компанія Goodyear підкаже, як не тільки подовжити термін служби авто, а й захистити водія від тих несподіванок, що чекають його на слизькій дорозі.

Goodyear: зима наближається: Гудиер: зима наближається 

Рідина не повинна замерзати. Перед настанням холодів обов’язково перевірте мастило у двигуні, трансмісії, рідину в системі охолодження та рідину в бачку омивача скла. Практика свідчить, що взимку краще користуватися синтетичними мастилами. А рідина омивача та системи охолодження повинні відповідати сезону та мати достатній «запас міцності».

Перевірте акумулятор. Взимку акумулятор авто зазнає сильних навантажень. Морозна погода може скоротити час його роботи, а деколи і взагалі вивести з ладу. Восени водію достатньо зробити наступну профілактику: перевірити чистоту клем, міцніше затягти кріплення, перевірити напругу розімкнутого ланцюга (повинна дорівнювати 12,5–12,9 В). Крім того експерти радять не вмикати на тривалий час на холостому ходу чи при вимкненому двигуні споживачі енергії.

Приведіть в лад дроти і свічки. Якість їх роботи безпосередньо впливає не лише на роботу двигуна, але і на витрати пального. Не полінуйтеся заїхати перед настанням холодів до найближчого СТО, аби перевірити цілісність проводів та іскру у свічках.

Огляньте склоочисники. Хороша видимість взимку забезпечує безпеку їзди. Особливості українського клімату сприяють швидкому зносу гумових деталей «двірників». Спекотним літом вони розсихаються, а холодною зимою замерзають.

Замініть фільтри. Враховуючи підвищені витрати палива взимку и часте перебування у заторах зміна салонного фільтра допоможе водію дихати чистим повітрям. А зміна фільтра двигуна допоможе запобігти надмірного утворення конденсату через перепад температур і захистить двигун від попадання пилу.

Стежте за паливом. Прагніть, щоб паливний бак був якомога частіше наповнений. Це допоможе не накопичувати на стінках бака конденсат. Конденсат невдовзі замерзає, та його кристали потраплять у паливну систему, результатом чого може стати вихід з ладу паливного насосу.

Замініть шини. М’які та еластичні зимові шини – питання не так доцільності, як безпеки. Плануючи поїздку за кордон, майте на увазі, що в деяких країнах Європи вас можуть оштрафувати за відсутність зимових шин у холодну пору року. Аби уникнути черги, наполегливо рекомендуємо заздалегідь записатися до шиномонтажу для сезонної заміни гуми. Також нагадуємо, що більшість шинних центрів пропонують послугу сезонного зберігання шин.

Які зимові шини обрати?

Goodyear UltraGrip Ice 2 – ці зимові шини розроблені спеціально для використання у суворих зимових умовах, де шипована гума не потрібна, чи навіть заборонена. Враховуючи що для нашої країни характерні низькі температури та непередбачувані дорожні умови, ці шини чудово підійдуть для користування українськими автолюбителями.

 Goodyear: зима наближається: Гудиер UltraGrip Ice 2

Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV – ці зимові шиповані шини створені спеціально для позашляховиків забезпечують чудові експлуатаційні характеристики на зледенілій дорозі чи трасі, покритій талим снігом. Ці зимові шини стануть незамінним помічником водія на засніжених приміських дорогах та під час мандрівок у гори.

 Goodyear UltraGrip Ice Arctic SUV

< Все новости
Опрос
Когда Вы решаетесь сменить колеса?
Голосовать
Результаты
Голосов: 398
Не дожидаюсь изнашивания, для меня важен комфорт и
21.9%
Смотрю по индикаторам на шине
46.7%
Стираю резину до лысого состояния
31.2%